Tabak mı Kabak mı?

Halloween’in “Tatlı Cadıları” Tabak Boyuyor !

Seramik; ellerinizle şekil verdiğiniz, sınırsız forma girebilen, malzeme ile en yakın teması sağlayan ve ilk insanlardan beri bilinen en eski sanat dalı.
Ayşe Akosman Art Studio, 5 senedir düzenlediği atölyelerle, küçükten büyüğe her yaş grubunu seramik ile tanıştırıyor.
Kendisi de 15 senedir seramik sanatçısı olan Ayşe Akosman, Göktürk’deki atölyesinde verdiği derslerde, malzemeyi tanıma, temel şekillendirme teknikleri ve tasarımı anlatıyor, gerisini yeni sanatçıların yaratıcılığına bırakıyor.
Ayşe Akosman Art Studio, 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı için ise özel bir atölye çalışması tasarladı. Cadılar Bayramı temalı seramik tabak boyama etkinliğinde katılımcılara, çay ve kahve eşliğinde sürpriz ikramlarla eşlik edecek. 
 

AYŞE AKOSMAN KİMDİR?

Ayşe, iş hayatina son verdiginde, cocukluğundan beri tutkusu olan sanatla hobi olarak ilgilenmeye karar verdi. Hemen bir resim atölyesine yazıldı, ancak o atölyede tanıştığı seramik,  hayatına yepyeni bir yön verecekti. 3 yıl Pınar Yeşilada’nın atölyesinde çalıştı, sonra da dünyaca ünlü seramik sanatçısı Ayfer Karamani ile 8 yıl. 4 yıldır da Göktürk’te Ayşe Akosman Art Studio adında bir atölyesi var. Hobisini işe dönüştürmeyi başarmış nadir insanlardan olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Not: Tüm malzemeler ve tabaklar atölye tarafından temin edilecek olup, kullanılacak boyalar ve kalemler gıda ve sağlık hassasiyeti ile uyumlu şekilde sunulmaktadır.

Tarih: 24 Ekim 2019 Perşembe, Saat: 12:00-14:00 Yer: Göktürk

Photos
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  24 Ekim 2019 1:00 pm
 • Bitiş Tarihi
  24 Ekim 2019 3:00 pm
 • Durum
  Expired
 • Organizatör
 • Adres
  Göktürk, İstanbul cad. Arcadium Life 2 D 32
 • E-posta
  info@7hayatkulubu.com