7 Hayat Nedir?

Hayatı Neden 7 ile başlattık?

Farklı kültür ve dinlerde 7 sayısının kutsal ve uğurlu olduğuna inanılır. Tamamlanmış olmak, birlik, göksel uyum, yüksek şuur ve mükemmel düzeni sembolize eden 7bizim de hikayemizin başlangıcı.

“7” aynı zamanda her yeni başlangıç ve bitişin de olmazsa olmaz durağı: 7 günde tamamlanan hafta, 7 günde yaratılan dünya, 7 tepeye kurulan İstanbul ve 7’den  77’ye doğru uzanan hayat.

İçinde bulunduğunuz 7 senelik dönemin öncesi ve sonrasını düşünün, hayatınızda bir şeyler tam da 7’nin katı olan yaşınızda değişti değil mi?

İnişler, çıkışlar, travmalar, başarılar, atamalar, iş kurmalar, iş bırakmalar, emeklilik, unutulan hobiler, yeni başlangıçlar, rahat dönemler ve nihayet elinizde kalan ve hiç alışık olmadığınız bir zaman.

“7 Hayat Kulübü”, bu değerli zamanı en verimli şekilde deneyim ile buluşturarak gördüklerinizi, işittiklerinizi, kokladıklarınızı, tattıklarınızı ve dokunduklarınızı sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlamak“iyi olma” halini teorik anlamların ötesinde bir deneyime dönüştürmek ve kişisel hikayenize farklı alanlardan renkler katmak için yola çıktı.

7’li Yeni Hayata 

Hoş Geldiniz